Dat is het thema van de campagne en het verkiezingsprogramma van de VVD Stichtse Vecht voor de gemeenteraadsverkiezingen op 21 maart.

Zaterdag 20 januari 2018 is onder grote belangstelling het verkiezingsprogramma van de VVD Stichtse Vecht aan inwoners, pers en leden gepresenteerd. Uiteraard zijn de centrale thema’s bij de VVD Stichtse Vecht: Minder regels, zorgvuldig omgaan met uw geld en een gemeente waar je graag wilt wonen, ondernemen en leven.

Lijsttrekker Jeroen Willem Klomps:

”De VVD is trots op onze prachtige gemeente, een gemeente die ook mooi moet blijven. Luisteren naar de behoeften van onze inwoners bijvoorbeeld als het gaat om woningbouw, groenvoorziening en het maken van duurzame keuzes die ook goed zijn voor de toekomst, daar ligt onze focus. Een gemeente die in 2030 klimaatneutraal is, met behulp van de nieuwste technieken en dus bijvoorbeeld niet door windmolens te plaatsen. Met de eerste acht kandidaten op onze lijst kijk ik met vertrouwen uit naar mooie verkiezingsuitslag voor de VVD.”